Network Çözümleri

Bilgi iletişiminin ve paylaşımının önemli olduğu günümüzde firmaların hızlı, güvenilir ve kesintisiz bir iletişim ağı ihtiyacı oraya çıkmıştır. Firmamız kurumların iletişim ağı altyapılarının planlanması, kuruluşu, işletimi ve yönetimi konusunda deneyimli ve uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.


Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre uzman kadromuz ile en uygun, uygun seviyede network altyapısını oluşturuyoruz. Mevcut bir ağa sahip olan müşterilerimizin altyapısını inceleyerek, mevcut donanımların verimliliğini inceleyip, donanımların daha verimli şekilde kullanılmasına yönelik planlamalar yaparak yatırım maliyetlerinin yükselmesinin önüne geçmiş oluyor ve mevcut altyapının daha efektif kullanılması sağlıyoruz.

Müşterilerin mevcut çalışma sistemine göre en uygun merkezi network sistemini oluşturuyoruz, kablolama işlemini titizlikle yapıyoruz, görüntü kirliliğini önleyici kablo kanallarının montajını yapıyoruz.  Network projelerimizde kablo, kablo kanalı, switch, jack vb. ürünlerde kalite konusunda tecrübelerimize ve ürün garantisine dayanan son derece kalite ve uzun ömürlü malzemeler kullanıyoruz.

Müşterinin yapısı doğrultusunda bilgisayar iç ve dış iletişim ağının güvenliğini sağlamak amaçlı hizmetler veriyoruz. Projelendirme yapıldıktan sonra Güvenlik Çözümü sunan dünyanın en iyi firmaları arasında yer alan SONICWALL, HP, 3COM, CISCO, NORTON gibi firmaların ürünlerini kullanarak daha verimli, daha hızlı ve kararlı çalışan anahtar teslim projeler sunuyoruz.

Çözümlerimiz