Danışmanlık Hizmetleri

Bilgi teknolojileri açısından ihtiyaç duyduğunuz sistem analizi, alt yapı ve yazılım geliştirme alanlarında destek sağlıyoruz. Her türlü sorununuzda destek olmak amacı ile gerektiğinde telefonla veya yerinde sağlanan destek hizmetlerimizle müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmaya amaçlıyoruz.


Gelişen teknolojiye ayak uyduracak sistemler kurmanıza ve donanımsal sorunlarınızı en düşük seviyeye indirmenizi sağlıyoruz, kullandığınız programlar için danışmanlık hizmeti veriyoruz. Son teknoloji ürünleri en hızlı ve kaliteli şekilde uygulamasını gerçekleştiriyor, bilgi ve iletişim teknolojileri konusunda tüm çözüm ve hizmet ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz  tarafından sunulan danışmanlık hizmetleri kapsamında, işletmelerin Bilgi Teknolojileri yatırımlarını gerçekleştirmelerine yardımcı olmak üzere teknik uzmanlıkla bütünleşen iş ve sektör analizlerini esas alıyoruz. Planlama, kurulum ve destek süreçlerinin her aşamasında sunduğumuz bu hizmet ile,uygulama planlaması, dağıtık ağ mimarisi bilgi işlemi ve diğer ileri düzeyde teknoloji ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz