Server Çözümleri

Firmaların en önemli varlık kalemlerinden biride şüphesiz kurumsal verileridir. Çalışanlarının bilgiye kesintisiz erişimi ve yeni verilerin sisteme zamanında girilmesi aynı zamanda hızlı olarak işlenebilmesi önem arz etmektedir. Sistemin alt yapıya uygun tasarlanıp kurulmasına verimli kullanılmasına oluşan hataların en hızlı ve etkin bir şekilde giderilmesine kadar birçok alanda hizmet vermekteyiz.


İşletmenin yapısı araştırılarak en uygun model özelliklerde, işletmeyi maddi yönden zorlamayacak aynı zamanda sorunsuz şekilde çalışacak SERVER konfigürasyonlarını belirleyerek teminini sağlıyoruz.

Kurulan SERVER’ın işletme yapısına uygun bir şekilde yapılandırması bağlantı ayarları ve güvenlik ayarlarının yapılması sunmuş olduğumuz hizmete dahildir. Sistemin periyodik bakımı ve güvenlik güncelleştirmeleri bakım anlaşması dahilince belli aralıklarda yapılmaktadır.

CanBil 1997 yılından günümüze tecrübesi ve bilgi birikimi ile bu konuda uzman olduğunu kanıtlamış ve bugüne kadar iş sürekliliğinin sağlanması için en hızlı müdahaleyi yaparak müşterilerinin sorunlarını çözmüş ve kazandığı haklı övgüyü referanslarıyla da kanıtlamıştır.

Çözümlerimiz