Hakkımızda

Değerli müşterimiz;

CanBil bilgisayar gelişimi takip edilemeyecek kadar hızlı olan bilişim sektörünün sorumluluğunu 1997 yılından bu güne kadar saygın müşterileri adına yüklenen ve bunun bilincinde olan önde gelen yazılım üreticisi, dağıtıcısı ve takipçisi bir firmadır.

Öncelikli amacımız; müşterilerimizi içerisinde kayboldukları bunaltıcı ve karışık programlardan kurtarmak, gereksinimlerinden doğacak açıklarını kapatmak, tamamen kullanıcı isteği doğrultusunda hazırlanmış, akıcı sade ve iş bitirici yazılımlar ortaya koymak ilkesini izlemekteyiz. Programlarımızı ortaya çıkarma aşamasında ileride hissedilebilecek eksikliklerle karşılaşılmaması amaçlı kullanıcı ile ekip çalışması içerisinde olmaya gayret gösterilmektedir. Yazılım’ın yanı sıra bilgisayar ek donanım birimleri, sarf malzeme ve OEM satışları ile kullanıcıya en uygun malzemeyi uygun fiyata, zamanında teslim ve teknik destek garantisi sunarak sağlamaktadır. Network kurulumları ve çözümleri ile müşteriye veri ve ek donanım paylaşımı imkânları sunularak, maliyetten ve zamandan tasarruf edilmesi sağlanmaktadır. Satışı yapılan her ürüne verdiğimiz teknik destek ve garanti çözümleri ile kanıtlamış olduğumuz kalitemiz, hizmetlerimizin devamı ile hep en üst düzeyde tutulacaktır.

Dünyanın en büyük bilgisayar ve teknoloji üreticilerinden HP-Compaq, IBM, Oracle’ın çorum sağlayıcısıdır. Ayrıca dünyanın tanıdığı, ülkemizde pek yaygın olmayan Linux işletim sistemi ve Open Office’in çorum sağlayıcısıdır.

CanBil, ürünlerin ve markaların yaşam eğrilerinin çok hızlı değiştiği teknoloji pazarı içinde güvenli ve rekabette her an önde olmak amacıyla her ürün kategorisinde, önde gelen çoğu zaman birbirleriyle rekabet eden birden fazla tedarikçi ile işbirliği içerisinde bulunmaktadır. Tedarikçilerimizden bazıları arena, Index, Bimel, Prolink gibi Türkiye bilişim pazarında güven sağlamış firmalar yer almaktadır.

Bizler yazılımlarımızı ortaya çıkarırken, kullanıcıların daha az zamanda daha çok işlevlerini yapacak kolaylıkları sağlamak genel amacımızdır. Dikkatimizi yoğunlaştırdığımız diğer bir konu ise tek pencerede bütün işlemleri yaptırmaktır. Kullanıcı programın içinde kaybolmadan programa hakim olmasını sağlamaktayız. Bu nedenle müşteri odaklı olarak çalışmaktayız.

Firmamız; yapılan işte müşteri memnuniyetinin tamamen bilincinde olup bu doğrultuda ilerlemeyi ilke edinmiştir. Şirketimizin kendini geliştirme ve bunların dışında ek hizmetler konusunda müşterilerinin tavsiyelerine açık olduğunu bildiriyor ve gerekli gayretin gösterileceği sözünü veriyoruz.

Saygılarımızla,
E. Can Çabuk
Genel Müdür

Misyonumuz

canbil bilgi sistem ve tekonolojileri - teknik destek

Kaliteli Hizmet

Müşterilerimize zamanında eksiksiz hizmet vermek birinci önceliğimizdir.

canbil_bilgi_sistemleri_danismanlik

Danışmanlık

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını güncel teknolojilere ve ihtiyaçlarına uygun seçmelerine yardımcı olmak.

canbil bilgi sistem ve teknolojileri - günvelik

Güvenlik

Bilgi güvenliği konusunda ekibimizin bilgilerini güncel tutarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak.

Teknoloji Çözümlerimiz ve Teklif Talepleriniz için